Strona główna Wiedza Puzzle do ściągnięcia Dostępne zwierzęta Kontakt
 
Warunki
Wysyłka
Dostępne zwierzęta
Kontakt
miniFAQ

 

Wiedza

Agama brodata

Gekon lamparci

Wąż zbożowy

Puzzle do ściągnięcia

 


POLECAMY...
 
DzieciOnline - strona główna serwisu
Maluch
Wybrane gry, programy oraz bajki dla najmłodszych.
Suwałki - Zdjęcia, zabytki, historia, legendy, stare fotografie, biografie ludzi związanych z Suwalszczyzną...
Albumy - Suwałki i okolice w latach 1950-1975. Zespół Suwalszczyzna, budowa drogi Suwałki-Szypliszki, prace archeologiczne na cmentarzysku jaćwieskim, Pałac Paca 1950 r. oraz inne unikalne zdjęcia autorstwa T. Smagacza.
 

miniFAQ
Najczęściej zadawane pytania


Dlaczego realizujemy wysyłki tylko Pocztą Polską?

- PKP
Wysyłka jest sprzeczna z Regulaminem PKP, który mówi, że żywych roślin i zwierząt nie można przesyłać pocztą konduktorską.
Jeśli zataimy fakt, że to zwierzę a okaże się to w trakcie podróży wówczas osoba kupująca może mieć problemy z odebraniem paczki.

- PKS
W przeciwieństwie do PKP paczki (nie tylko ze zwierzętami) przewożone są przez kierowców nielegalnie. PKS nie posiada takiej usługi jak przewożenie przez kierowcę paczek. Dlatego też nie jest możliwe uzyskanie od kierowcy potwierdzenia nadania paczki. To absolutnie wyklucza możliwość takiej wysyłki.

- Firmy kurierskie
W większości firm kurierskich Regulamin zabrania przewozu żywych zwierząt i roślin.


Dlaczego nie wysyłamy paczek pobraniowych?
Jeśli adresat nie odbierze paczki to wraca ona do Urzędu Pocztowego. Tam
leży 14 dni w ciągu, których adresat może ją odebrać. Dopiero po 14 dniach, jeśli nikt jej nie odbierze paczka wraca do nas.
Nie narazimy naszych zwierząt na tak okrutną męczarnię i prawdopodobnie śmierć!


Dlaczego zaliczka nie podlega zwrotowi?
Prowadzimy sprzedaż na Allegro oraz w innych mediach. Zarezerwowane zwierzę nie może być wystawione do sprzedaży. 2-tygodniowa rezerwacja i brak finalizacji zakupu obciąża nas dodatkowymi kosztami (np. prąd, pokarm, suplementy).


W jakim wypadku wysyłka może się opóźnić?
Jeśli pieniądze nie zostaną zaksięgowane do wtorku to w środę pierwsza sesja wchodząca w banku, w którym mamy konto jest o godzinie 12:00. Paczka priorytetowa musi zostać nadana
do godziny 15:00. Pozostaje zbyt mało czasu na przygotowanie zwierzęcia do podróży i odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki. W takim wypadku wysyłka zostanie zrealizowana w następnym tygodniu.
Kolejnym powodem mogą być niesprzyjające warunki atmosferyczne (duże upały lub zbyt niska temperatura). Kupujący zostanie wówczas poinformowany o tym fakcie i ustalimy nowy termin wysyłki odpowiadający osobie kupującej.
Nie możemy oczywiście wykluczyć wypadków losowych jednak o każdej zmianie poinformujemy emailem, telefonicznie czy poprzez inny pozostawiony kontakt.


Jeśli macie Państwo inne pytania dotyczące warunków sprzedaży bądź samych zwierząt to prosimy o kontakt. W miarę naszych możliwości i wiedzy zawsze chętnie służymy pomocą i radą.

 

Zespół
MarBo-Reptiles. Hodowla Gadów Egzotycznych.

 
Copyright © Dzieci OnLine & MarBo-Reptiles
Wszelkie prawa zastrzeżone.